Пятница, 23.08.2019, 21:42
Приветствую Вас Гость | RSS

КЗ "ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів м.Приморськ"

Меню сайта
Категории раздела
Праздники Украины

Главная страница

Главная » Статьи » Новости школы

Участь школи у Всеукраїнській акції "16 днів проти насильства" (25.11-10.12.2018р.).

Найвищою цінністю будь – якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь, і гідність, недоторканність та безпека. Життєве неблагополуччя може бути спричинене різними факторами, зокрема перебування людини у ситуації торгівлі людьми або ж у зв’язку із вчиненням насильства в сім’ї.

        З 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить акція «16 днів проти насильства».

         Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

        Шістнадцятиденний період акції охоплює наступні важливі дати: 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок; 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом; 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством; 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями; 5 грудня – Міжнародний день волонтера; 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі; 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією; 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

       Учні нашої школи теж долучилися до акції «16 днів проти насильства». У класах  пройшли: години спілкування «Мій улюблений світ без насильства» (5-11кл.), відкритий урок «Не дай СНІДУ шанс» (9кл.), тренінгові та профілактичні заняття, уроки права і толерантності, розроблені пам`ятки для учнів на тему «Насиллю – ні». Відбулася зустріч  учнів школи (8-Бкл.) зі старшим лейтенантом поліції Містюк І.С.. Були проведені практичні заняття серед молодшого шкільного віку на тему: «Я сам малюю цей світ», які націлені були на профілактику агресії та насилля серед дітей.

       Безумовно, подолання такого негативного явища як насильство в родині можливе лише за умови об'єднання зусиль і державних органів та установ, і громадських організацій, і кожного громадянина. Кожен з нас має сказати "Ні!" насиллю у власній родині. Адже сім'я - це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному: і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку.

Відкритий урок "Не дай СНІДу шанс!" (9 клас, класний керівник Попова М.О.) (29.11.2018р.)

 

 

Зустріч зі старшим лейтенантом поліції Містюк І.С. (07.12.2018р.)

 

Акція "Ліки для військових"

Категория: Новости школы | Добавил: ПриморськаЗОШ№2 (30.11.2018)
Просмотров: 80 | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Наш опрос
Агитки - Одобрение
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Мини-чат

КЗ "ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів м.Приморськ" 2019