Четверг, 17.01.2019, 22:32
Приветствую Вас Гость | RSS

КЗ "ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів м.Приморськ"

Меню сайта
Категории раздела
Праздники Украины

Главная страница

Главная » Статьи » Новости школы

Педрада "Соціалізація дітей та учнівської молоді в сучасному освітньому просторі засобами навчально-виховного процесу" (13.11.2018р.)

Завдання школи - навчити жити.

Ми повинні виховувати людину,

здатну створити своє особисте життя.

П.Блонський

На жаль, у практиці роботи навчальних закладів, і нашого в тому числі,  процес навчити жити щасливо і успішно  має характер другорядності, поступившись першочерговістю процесу навчання предмету. Як результат, частина випускників  мають слабко сформовані життєві компетенції, нерозвинуті соціальні здібності, через що важко адаптуються до сучасних суспільно-економічних умов, не здатні до самореалізації в соціумі, проявляють схильність до асоціальної поведінки.  Саме тому питання педради  є актуальним.

Як  писав  В. О. Сухомлинський  в листі до дочки - “Моє заповітне бажання – передати тобі ту життєву мудрість, яку називають умінням жити.”

Як же сформувати це уміння жити? Про це говорили: педагог-організатор Містюк Н.І., вчителі початкових класів: Іорганська С.Ю., Одинець О.М., соціальний педагог Кривобок Н.В., класні керівники: Шаєр Ю.В., Скрипченко О.І., Вирвич Н.М.

 

Отже, соціалізувати дитину – це насамперед навчити її жити в злагоді із собою та навколишнім світом.

          Мудрий педагог В.Сухомлинський розумів, що досягнути цього можна, лише крок за кроком вводячи дитину у світ різноманітних людських стосунків і спонукаючи її до більшої самостійності та відповідальності. Саме на це має бути спрямована робота нашого педколективу, що сприятиме адаптації підлітків у суспільстві та вихованню гідних громадян нашої країни.

 

 

 

Категория: Новости школы | Добавил: ПриморськаЗОШ№2 (21.11.2018)
Просмотров: 34 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Наш опрос
Агитки - Одобрение
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Мини-чат

КЗ "ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів м.Приморськ" 2019