Понедельник, 10.12.2018, 09:24
Приветствую Вас Гость | RSS

КЗ "ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів м.Приморськ"

Меню сайта
Категории раздела
Праздники Украины

Главная страница

Главная » Статьи » Новости школы

Педагогічна рада 28.03.2018р.

Відповідно до  річного плану роботи школи на 2017-2018 навчальний рік та з метою реалізації завдань щодо національно-патріотичного виховання підростаючого покоління у навчальному закладі  28.03.2018р. пройшла  педагогічна рада за темою «Національно-патріотичне виховання як засіб формування соціальних та життєвих компетентностей учнів».

Тема педради актуальна, оскільки  державотворчі процеси, що відбуваються в Україні, зумовлюють необхідність вирішення проблеми виховання національно свідомих громадян, патріотів своєї Батьківщини, спадкоємців і продовжувачів національно-патріотичних традицій.

Вирішальну роль у національно-патріотичному вихованні підростаючого покоління відіграє як шкільна, так і позашкільна система освіти, зокрема особистість педагога, його особистий приклад, його погляди та практичні дії, що мають бути взірцем для наслідування.

Педагоги обговорили питання формування національної свідомості учнів. Педагог-організатор Містюк Надія Іванівна розповіла про роботу учнівського самоврядування. Присутні оглянули презентацію «Виховуємо патріотів» про проведені заходи з національно-патріотичного виховання у школі. Про роботу з прищеплення любові до держави, рідної мови говорили: вчитель української мови та літератури Єрьоменко М.О., вчитель історії Сальнікова О.Г., бібліотекар Куріцина Т.А..

 Вчитель початкових класів Степанова О.О. провела  майстер- клас з виготовлення  квітки  червоного маку-символа пам’яті. Учні 7-Б класу:    Желязкова  В.,  Подмазіна Є., Скорик С. разом з педагогом-організатором     Містюк Н.І. та вчителем музики Кузьмичовою І.М. заспівали пісню «Маки червоні». 

Педрада  пройшла  цікаво та плідно, кожний зміг взяти для себе щось важливе та корисне.

Нам, педагогам школи, є чим пишатися, але і є над чим працювати.

 

 

 

 

 

 

Категория: Новости школы | Добавил: ПриморськаЗОШ№2 (13.04.2018)
Просмотров: 30 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Наш опрос
Агитки - Одобрение
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Мини-чат

КЗ "ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів м.Приморськ" 2018