Пятница, 23.08.2019, 21:15
Приветствую Вас Гость | RSS

КЗ "ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів м.Приморськ"

Меню сайта
Праздники Украины

АПЕЛЯЦІЇ

Апеляційну заяву учасник може подати у разі, якщо йому було відмовлено в реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні або порушено процедуру під час проведення зовнішнього оцінювання в пункті зовнішнього оцінювання. Також учасник має право оскаржити результат зовнішнього оцінювання або рішення про його анулювання.

У разі відмови в реєстрації (перереєстрації), особа може оскаржити рішення регламентної комісії при регіональному центрі оцінювання якості освіти, подавши апеляційну заяву щодо відмови в реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні до Українського центру оцінювання якості освіти. Подання таких апеляційних заяв проводиться протягом чотирнадцяти календарних днів з дня завершення реєстрації.

Заява щодо відмови в реєстрації має бути засвідчена особистим підписом заявника та подаватися разом з повідомленням регіонального центру про відмову в реєстрації, а також комплектом реєстраційних документів, за результатами розгляду якого особі було відмовлено в реєстрації.

Розгляд заяв щодо відмови в реєстрації здійснюється апеляційною комісією при Українському центрі оцінювання якості освіти протягом десяти робочих днів з урахуванням дня їх надходження

За результатами розгляду апеляційної заяви щодо відмови в реєстрації приймається рішення про задоволення заяви та надання можливості особі зареєструватися для участі в додатковій сесії зовнішнього оцінювання або про відмову в задоволенні заяви у зв’язку з підтвердженням об’єктивності рішення регламентної комісії про відмову в реєстрації.

У разі порушення процедури проведення зовнішнього оцінювання (неправильний відлік часу, відведеного на виконання сертифікаційної роботи, дії або бездіяльність працівників пункту ЗНО, що негативно вплинуло на якість виконання сертифікаційної роботи), особа має право подати апеляційну заяву щодо порушення процедури проведення зовнішнього оцінювання. Розгляд заяв здійснюють регламентні комісії при регіональних центрах оцінювання якості освіти протягом п’яти календарних днів з урахуванням дня її надходження. Подання відповідної заяви здійснюється через уповноважену особу Українського центру в день проведення тестування в пункті зовнішнього оцінювання до виходу особи з нього.

За результатами розгляду заяви щодо порушення процедури приймаються рішення про задоволення заяви та допуск особи до проходження зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета під час додаткової сесії або про відмову в задоволенні заяви у зв’язку з непідтвердженням факту порушення процедури проведення зовнішнього оцінювання.

Особа може оскаржити рішення регламентної комісії  при регіональному центрі оцінювання якості освіти. У такому разі необхідно подати заяву до апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти не пізніше ніж через п’ять робочих днів з моменту отримання рішення. Така заява подається до апеляційної комісії та розглядається протягом десяти  робочих днів з дня її надходження.

Заява щодо оскарження рішення регламентної комісії має бути засвідчена особистим підписом особи, яка її подає, та подаватися разом з копією відповідного витягу з протоколу засідання регламентної комісії.

За результатами розгляду заяви щодо оскарження рішення регламентної комісії приймаються рішення про задоволення заяви та допуск особи до проходження зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета під час додаткової сесії або про відмову в задоволенні заяви у зв’язку з непідтвердженням факту порушення процедури проведення зовнішнього оцінювання.

У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета, незгоди з рішенням щодо анулювання результату учасник зовнішнього оцінювання може подати до Українського центруапеляційну заяву щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Подання заяв щодо результатів здійснюється протягом п’яти календарних днів з урахуванням дня офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з певного навчального предмета (сесії). У разі подання апеляційної заяви щодо результатів за допомогою поштового зв’язку дата подання визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті. Якщо апеляційну заяву щодо результатів надіслано у відсканованому вигляді електронною поштою, то датою її подання вважається дата відправлення вхідного листа, що зафіксована в електронній скриньці Українського центру.

У заяві щодо результатів має бути зазначено бажання учасника зовнішнього оцінювання щодо повторного визначення результату зовнішнього оцінювання, яке засвідчується його особистим підписом.

Розгляд апеляційної заяви щодо результатів здійснює апеляційна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти протягом п’ятнадцяти календарних днів з урахуванням дня її надходження.

У ході розгляду апеляційних заяв щодо результатів здійснюється технічна та предметна перевірки.

Технічна перевірка виконання завдань сертифікаційної роботи проводиться з метою встановлення правильності визначення результату зовнішнього оцінювання під час:

1) автоматизованої комп’ютерної обробки сертифікаційних робіт;

2) персоналізації сертифікаційної роботи.

Предметна перевірка виконання завдань сертифікаційної роботи передбачає встановлення об’єктивності оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю шляхом проведення повторного оцінювання наданих відповідей.

Інформація про дату, час і місце проведення засідання апеляційної комісії, на якому здійснюватиметься розгляд заяв щодо результатів, розміщується на офіційному веб-сайті Українського центру.

Учасники зовнішнього оцінювання (їх представники) можуть бути присутні на засіданні, під час якого розглядаються подані ними апеляційні заяви. Заявник може відкликати заяву щодо результатів до початку її розгляду на засіданні апеляційної комісії. У такому випадку розгляд заяви припиняється.

Апеляційна комісія за результатами розгляду апеляційних заяв щодо результатів приймає одне з таких рішень:

1) відмовити в задоволенні апеляційної заяви;

2) задовольнити апеляційну заяву.

У разі задоволення заяви щодо результатів приймається одне з таких рішень:

1) про відновлення результату зовнішнього оцінювання;

2) про збільшення або зменшення кількості балів, отриманих учасником зовнішнього оцінювання.

Інформація про результат зовнішнього оцінювання, установлений апеляційною комісією, розміщується на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання не пізніше трьох робочих днів з дня прийняття рішення. Не пізніше ніж через три робочі дні заявнику надсилається рішення апеляційної комісії у вигляді витягу з протоколу.

Після прийняття апеляційною комісією рішення за результатами розгляду поданих заяв, але заявнику надсилається рішення апеляційної комісії у вигляді витягу з протоколу.

Зразок апеляційної заяви щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання розміщено ТУТ.

Апеляційну заяву радимо надсилати рекомендованим листом за адресою: вул. Володимира Винниченка 5, м. Київ, 04053 (із поміткою «Апеляційна комісія УЦОЯО») або на електронну скриньку: zno_info@testportal.gov.ua

 

Наш опрос
Агитки - Одобрение
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Мини-чат

КЗ "ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів м.Приморськ" 2019