Понедельник, 19.04.2021, 22:37
Приветствую Вас Гость | RSS

Комунальний заклад "Гімназія №2 м.Приморськ"

Меню сайта
Праздники Украины

Інформація про заклад

Шановні відвідувачі!

Вітаємо вас на офіційному веб-сайті Комунальний заклад "Гімназія №2 м.Приморськ" Приморської міської ради Приморського району Запорізької області

КЗ «Гімназія №2 м.Приморськ» - це навчальний заклад, що має свої усталені традиції, яких дотримуються вчителі та учні протягом багатьох років існування школи.

На даний момент в гімназії навчається 312 учнів, і 154 з них – це учні початкових класів. Наша гімназія традиційно підтримує гуманітарну спрямованість навчання, тому учні та їхні батьки мають змогу обрати навчання російською або українською мовою.

У 2020-2021 навчальному році було відкрито два перших класи - 1-А (українська мова навчання, вчитель Степанова О.О.) та 1-Б (українська мова навчання, вчитель Мірчева Л.О.).

Сучасний підхід до навчання є пріоритетним для нашої гімназії, тому адміністрація та вчителі перших класів приклали максимум зусиль для створення сприятливих умов навчання шести річок: красиві, світлі навчальні кімнати, допоміжне навчальне обладнання. Кожен клас також обладнаний комп’ютером та навчальними електронними програмами та посібниками, що відповідають вимогам нового Державного стандарту початкової освіти.

Для відпочинку першокласників також обладнано ігрову кімнату «Здоров’ятко», яка, окрім іграшок, укомплектована масажними килимками, мішечками з піском, спеціальними масажними м’ячиками тощо для використання здоров’язбережувальних технологій під час навчання та відпочинку.

 

Після другого уроку для першокласників, як і для всіх учнів гімназії, організоване гаряче харчування. По завершенні уроків шести річки мають змогу відвідувати групу подовженого дня та різноманітні гуртки при Центрі дитячої творчості, що працює на базі нашої гімназії.

В гімназії є: два комп’ютерних класа з підключенням до мережи інтернет (шкидкість 100Мб), майстерні, бібліотека, медичний кабінет, спортивна зала, актовий зал, їдальня з гарячим харчуванням. 

пед.колектив: 34 вчителя, тех.персонал: 20 чоловік

  

Директор гімназії: Донченко С.Є.

Заступник директора з НВР старших класів: Шадуріна С.О. 

Заступник директора з НВР початкових класів: Івашина Я.С.

Педагог-організатор: Містюк Н.І.

 

Адмін сайту: Кірвас І.М.

 

Контактний телефон: (06137)7-36-06

E-mail: zosh-2-primorsk@ukr.net

Skype: zosh_2_primorsk 

Адреса веб сайту: http://prim2school.ucoz.ua/

Адреса КЗ "Гімназія №2 м.Приморськ": 72102, Україна, Запорізька область, Приморський район, м.Приморськ, вул.Морська, 65

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Мини-чат

Комунальний заклад "Гімназія №2 м.Приморськ" 2021