Четверг, 13.08.2020, 15:04
Приветствую Вас Гость | RSS

Комунальний заклад "Гімназія №2 м.Приморськ"

Меню сайта
Категории раздела
Праздники Украины

Главная страница

Главная » Статьи

Всего материалов в каталоге: 177
Показано материалов: 21-30
Страницы: « 1 2 3 4 5 ... 17 18 »

                                            Вельмишановний   Сергій Євгенійович  !

Університет митної справи та фінансів висловлює щиру подяку,

                          Вам та колективу вчителів, за виховання та навчання Вашої випускниці

                      Степанова Дар’я Валеріївна, яка успішно навчається в нашому університеті.

                    Здоров’я, добробуту та натхнення Вам, дорогі вчителі!

                         

                            Куратор групи ГРС19-1, доц.                                                          І.Ю.Сухацька

 

Новости школы | Просмотров: 95 | Добавил: ПриморськаЗОШ№2 | Дата: 16.12.2019 | Комментарии (0)

Інтелектуально-розважальний конкурс «Правничі ігри - 2019» відбувся серед учнів навчальних закладів Приморської об’єднаної територіальної громади. У змаганнях, які організували поліцейські Приморського відділення поліції в рамках тижня права, взяли участь дев’ятикласники шкіл м. Приморська
Учасників дійства та їх вболівальників гостинно приймав Приморський регіональний українсько- болгарський багатопрофільний ліцей . Старт розпочався з представлення команд. Усі учасники намагалися цікаво та оригінально розповісти про себе. Коли ж творче дійство завершилося, розпочалися справжні інтелектуальні баталії: діти відповідали на правничі питання, вгадували мелодії та фото загадки.Про доцільність заходів, спрямованих на підвищення рівня правосвідомості дітей, зазначають і організатори конкурсу. Інспектор ювенальної превенції Ірина Містюк впевнена, що ігри приносять дітям не лише знання, вони згуртовують, навчають працювати в команді та проявляти себе.
Запекла боротьба конкурсантів визначила абсолютних переможців. Переможці отримали призи, решту конкурсантів – подяки, незабутні емоції та фото на згадку.

 

 

Новости школы | Просмотров: 107 | Добавил: ПриморськаЗОШ№2 | Дата: 16.12.2019 | Комментарии (0)

Учні, вчителі, батьки школи №2 щиро дякують начальнику Приморської вітроелектростанції Артему Попову, голові Приморської міської ради О.А.Божковій, заступнику міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення І.В.Алавацькій, начальнику відділу освіти О.М. Галаніній, адміністратору проєкту Н.М. Лякішевій, керівнику проєкту І.О. Гузенко, заступнику директора КЗ «Центр туризму» ЗОР Ю.М.Іванову, директору КЗ «Центр туризму» ЗОР О.П.Романчуку за новорічний подарунок-відкриття скеледрому. Скеледром- це чудовий відпочинок від навчального процесу, альтернатива віртуальному спілкуванню, можливість позмагатися. Сподіваємося, що добра справа буде мати своє продовження та допоможе розвитку туризму в Приморському краї.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новости школы | Просмотров: 102 | Добавил: ПриморськаЗОШ№2 | Дата: 16.12.2019 | Комментарии (0)

Нагорода знайшла свого героя. Працівники Центру зайнятості м.Приморськ вручили подарунки учениці 11 класу школи №2 Анастасії Лободі за І місце в міському етапі обласного конкурсу відеороликів "Моя громада - моє майбутнє". Велике спасибі керівництву ЦЗ - Максимової К.П, фахівцям Макушенко С.М. і Шкарупило А.Ю. за підтримку учасниці і співпрацю зі школами ОТГ.

 

 

 

"Моя громада- моє майбутнє" - це конкурс від обласного Центру зайнятості. Учні 9- 11 класів повинні розказати про рідне місто та запропонувати своє бачення розвитку громади. Учениця 11 класу школи №2 м.Приморська Анастасія Лобода звернула увагу на проблему молодіжного дозвілля в м. Приморськ та разом із учнями своєї школи запропонувала деякі заходи. 

Новости школы | Просмотров: 99 | Добавил: ПриморськаЗОШ№2 | Дата: 08.12.2019 | Комментарии (0)

«Ось подивіться, які ми талановиті, кмітливі й жартівливі!» Саме під таким гаслом пройшла презентація 5-х класів у другій школі. Учні разом зі своїми дбайливими класними керівниками Кострікіною Т.Ю. та Кузьмичовою І.М. подарували глядачам цікаві різножанрові програми. Діти співали пісні, виконували флешмоб, інсценували сучасний урок, декламували вірші французькою мовою, брали участь у випробуванні конкурсами на перевірку спритності, організованості та кмітливості. Присутні в залі отримали велике задоволення від виступу п’ятикласників, раділи за своїх дітей батьки. Тепло подякував за змістовні, цікаві та яскраві виступи директор школи Донченко С.Є.. Веселі й задоволені залишили п’ятикласники сцену, адже знайомство пройшло чудово. Попереду їх чекає ще багато-багато цікавих, незабутніх, насичених шкільних свят. Успіхів вам, дорогі діти, творчих злетів та нових досягнень!

 

 

 

 

 

 

Новости школы | Просмотров: 75 | Добавил: ПриморськаЗОШ№2 | Дата: 08.12.2019 | Комментарии (0)

Дорогі захисники, наші любі хлопці! Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України! Бажаємо козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, могутньої сили волі та віри у власні сили.

Новости школы | Просмотров: 94 | Добавил: ПриморськаЗОШ№2 | Дата: 06.12.2019 | Комментарии (0)

Ми-учні, вчителі, батьки-активні учасники обласної благодійної акції «Чарівники» (01.12 - 10.12.2019р.). Приєднуйтесь до нас!

Новости школы | Просмотров: 96 | Добавил: ПриморськаЗОШ№2 | Дата: 06.12.2019 | Комментарии (0)

Найвищою цінністю будь-якої держави є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека. Тому, з метою привернення уваги учасників навчально-виховного процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, щорічно у школі проводяться різноманітні заходи у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля». Насиченим та змістовним видався день 28 листопада. До школи завітала практичний психолог відділу по роботі сім’ї, дітей та молоді Управління соціального захисту населення Приморської міської ради Волік Т.Д., яка провела з учнями 6-х класів інтерактивне заняття з елементами тренінгу «Булінг-мовчати не треба». Благодійним фондом «Карітас Запоріжжя» було проведено для учнів 4-Б та 6-Б класів «арт-терапевтичне заняття з малювання кавою» від психолога Агінської О.Н., а учні 8-Б класу відвідали «майстерню господаря» Котовича Н.М.. Учні 8-А класу відвідали міський краєзнавчий музей та взяли участь у інформаційно-просвітницькому заході «Спілкування в соціальних мережах» (в районній бібліотеці).Проведені заходи стали приводом для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей, сприяли вихованню в учнів відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків.

Інтерактивний захід з елементами тренінгу "Профілактика булінгу в учнівському колективі"

 

 

 

 

 

Арт-терапевтичне заняття з малювання кавою

 

 

 

Майстерня господаря Котовича Н.М.

 

 

 

Відвідування міського краєзнавчого музею

 

Інтерактивна бесіда "Безпека у соціальних мережах"

 

В рамках щорічної всесвітньої інформаційної кампанії «16 днів проти насильства» інспектор ювенальної превенції Приморського відділення поліції Бердянського ВП ГУНП в Запорізькій області долучилась до цієї акції та завітала до учнів 9-11 класів ЗОШ №2 м. Приморськ , щоб поговорити про насильство та сказати йому “Стоп! Дитинство без насильства! ”.
Основна мета акції — привернути увагу до актуальних проблем насильства в сім’ї, гендерному насильству, торгівлі людьми та жорстокому поводженню з дітьми

 

Учні 9-Б класу та вчитель інформатики Заставська О.А. провели незвичне заняття на тему " Профілактика кібербулінгу серед учнів". Метою заходу було познайомити учнів з поняттям кібербулінгу, сформувати уявлення про небезпеку під час користування Інтернетом, показати негативний вплив Інтернету на моделювання поведінки підлітків та навчити дітей безпечному користуванню ІКТ. Впродовж заходу діти дискутували, шукали позитивні та негативні сторони ІКТ та створювали рекомендації для інших підлітків. Заняття було насичене різноманітною цікавою інформацією та творчими завданнями. Сподіваємось, що отримані знання будуть корисними для учнів в майбутньому.

 

 

 

Новости школы | Просмотров: 120 | Добавил: ПриморськаЗОШ№2 | Дата: 28.11.2019 | Комментарии (0)

Всесвітній день дитини відзначається 20 листопада як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

        20 листопада 1989 року Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла «Всесвітню дитячу конституцію» – Конвенцію ООН про права дитини. З цієї нагоди Містюк І.С., інспектор ювенальної превенції Приморського відділення поліції Бердянського ВП ГУНП в Запорізькій області, провела для учнів КЗ «ЗОШ №2 І-ІІІст. м.Приморськ» правові бесіди.
          Під час бесід із школярами Ірина Сергіївна ознайомила їх з основними положеннями Конвенції про права дитини, детально роз’яснила права юних громадян, а саме: право на життя, на ім’я, на громадянство, на піклування батьків, на збереження своєї індивідуальності, на свободу совісті та релігії, на освіту, на відпочинок, на особливий захист та інші.Інспектор ювенальної превенції розповіла школярам з якого віку настає відповідальність за вчинення кримінального та адміністративного правопорушення. Крім того, правоохоронець чітко роз`яснила дітям основні правила безпечної поведінки на вулиці, в транспорті, з незнайомими людьми, вдома без дорослих, зупиняючись при цьому на конкретних неприємних ситуаціях, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути.

 

Новости школы | Просмотров: 80 | Добавил: ПриморськаЗОШ№2 | Дата: 22.11.2019 | Комментарии (0)

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в школі №2 для учнів 1-11класів було проведено єдиний національний урок «Безпечна країна»за участю представників Національної поліції: Містюк І.С.та Дущак А.В..

 

 

Новости школы | Просмотров: 85 | Добавил: ПриморськаЗОШ№2 | Дата: 18.11.2019 | Комментарии (0)

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Мини-чат

Комунальний заклад "Гімназія №2 м.Приморськ" 2020