Четверг, 13.08.2020, 15:36
Приветствую Вас Гость | RSS

Комунальний заклад "Гімназія №2 м.Приморськ"

Меню сайта
Категории раздела
Праздники Украины

Главная страница

Главная » Статьи

Всего материалов в каталоге: 177
Показано материалов: 161-170
Страницы: « 1 2 ... 15 16 17 18 »

Новости школы | Просмотров: 264 | Добавил: ПриморськаЗОШ№2 | Дата: 22.02.2016 | Комментарии (0)

 

22 січня у шкільній бібліотеці КЗ «ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. м. Приморськ» для учнів 9 та 10 класів пройшов виховний захід, присвячений подіям як державного, так і місцевого значення: Дню Соборності України та 195-річчю утворення

м. Приморська.

Учні із вдячністю згадували тих героїв,які боролися за незалежну Соборну Українську державу.  Як неможливо існування держави без єдності, так і неможливо людині без знання історії свого рідного краю. Кожен вважає,що місце,де він народився й живе-найкращий куточок Землі. Дійсно так,це місце єдине і неповторне .Тож учні разом з вчителем географії та історії Дмитренко О.О. мандрували вулицями рідного міста,згадували його минуле, говорили про сучасне. Зацікавила учнів  презентація, на якій було зображено вулиці Приморська  в історичній ретроспективі.

 Учень 11 класу Ліпаткін Михайло поділився з присутніми результатами своєї науково-дослідницької роботи МАН, розповівши про навчальні заклади міста Ногайська у ХІХ та  на початку ХХ століття. На завершення бібліотекар школи Куріцина Т.А. провела вікторину під назвою «Рідне місто своє пізнаємо». Історія – це пам'ять людського суспільства, його свідомість і совість, засіб самоочищення, виховання прийдешніх поколінь.

Сподіваємося, що саме такі заходи сприятимуть формуванню патріотизму серед підростаючого покоління.

                                                                 

                                                                  Вирвич Н.М.

                                                                  класний керівник 9 класу

Новости школы | Просмотров: 406 | Добавил: ПриморськаЗОШ№2 | Дата: 26.01.2016 | Комментарии (0)

 

Пісня – це душа народу. Це безмежне поле, засіяне зерном історії і заквітчане людськими надіями, це любов до Вітчизни і ненависть до її ворогів. Вона заквітчана маками та дає надію на мирне майбутнє.

8 грудня 2015 року   у нашому навчальному закладі відбулося яскраве дійство – фестиваль військово- патріотичної пісні «В нашій пісні – наша сила» за участю учнівських колективів 5-8 класів. Основна мета заходу –відродити та  популяризувати національно-патріотичну пісню, довести, що пісня об’єднує наш народ і надає йому неабиякої сили духу. Це так важливо зараз, в такий нелегкий для нас, українців, час.                                   

Учні дуже відповідально і ретельно готувалися до участі в конкурсі: вибирали пісні, проводили репетиції, підбирали відповідний одяг.

Пройняте вишиваним настроєм, патріотичним духом, свято пройшло на високому рівні. Перед початком конкурсу ведучі: Гешева Лілія та Березов Дмитро (11клас) прочитали вірші про безмежну любов до України. І зазвучали пісні… пісні, які підтримували дух солдат в ті далекі 1939-1945 рр., які передають козацький дух українського народу, любов кожного українця до своєї країни – України. Хвилиною мовчання вшановано пам’ять  Героїв, полеглих у боротьбі за нашу вільну, незалежну Україну.

Бурхливі емоції й незрівняні враження у глядачів викликали виступи всіх учасників співочого заходу. Члени журі були вимогливими і справедливими, і взявши за основу критерії оцінювання, назвали переможців: І місце- 5-Бкл. (кл.керівник: Містюк Н.І.), 6-Бкл. (кл.керівник: Горбачова І.М.), 7-Бкл. (кл.керівник: Скрипченко О.І.); ІІ місце - 5-Акл. (кл.керівник: Сухорукова Х.С.), 7-Акл. (кл.керівник: Мурич Т.О.), 8-Акл. (кл.керівник: Кравченко Н.А.), ІІІ місце - 6-Акл. (кл.керівник: Дубіна Н.Б.). Всі учасники фестивалю отримали Грамоти та призи за виконання патріотичної пісні і заспівали фінальну пісню «Квітуча Україна».

Педагог-організатор

КЗ «ЗОШ №2 І-ІІІст. м.Приморськ»

Містюк Н.І.

 

Новости школы | Просмотров: 321 | Добавил: ПриморськаЗОШ№2 | Дата: 14.12.2015 | Комментарии (0)

 

Посвящение в пятиклассники – особое мероприятие для ребенка, переступающего очередную черту в школьной жизни. Переход из начальной школы в среднюю – важное событие для ученика, которое пугает своей неизвестностью, новизной и ожиданием большой ответственности, нагрузки. Чтобы каждый пятиклассник чувствовал себя комфортно в уютной дружной семье одноклассников и учителей, 20 ноября прошло традиционное мероприятие «Посвящение в пятиклассники». Отметить торжественное событие вместе с главными виновниками торжества – пятиклассниками – собрались родители, классные руководители и администрация школы.

На сцене собрались 48 пятиклассников: веселых, активных, дружных, любознательных, которые горели желанием показать, что они из себя представляют, на что способны и достойны ли они звания «пятиклассник». 

Путешествуя по островам «Моря знаний»: «Литературному», «Успешному», «Школьному», «Математическому», «Театральному», «Дружному», «Организованному», учащиеся продемонстрировали свои способности и таланты: пели, танцевали, играли на музыкальном инструменте. С детской непосредственностью, с неподдельным интересом читали рэпушки, решали веселые задачки, выполняли юмористические задания, демонстрируя находчивость, смекалку, выдержку и способность применять знания. Одним словом, доказали, что в нашу школьную семью пришли умные, талантливые и изобретательные ребята.

И вот настал торжественный момент! Чтобы стать полноправным пятиклассником, надо было произнести слова клятвы. Поэтому ребята поклялись «прибегать в школу с горящими от любознательности глазами и с волчьим аппетитом поглощать все знания». А главное - с достоинством нести высокое звание ученика школы №2.

Праздник удался. Пятиклассники с радостными и довольными лицами покинули актовый зал.

Дорогие пятиклассники!

Пусть будет на сердце у вас веселей!

Пусть лица сияют у вас от улыбок!

Пусть будет побольше хороших друзей!

Пусть будет поменьше в контрольных ошибок!

А мы, учителя и родители, обещаем вам оказывать помощь, поддержку во всех ваших делах и начинаниях. Ведь мы вас любим такими, какие вы есть.

Надеемся на то, что праздник – посвящение запомнится пятиклассникам надолго, как одно из ярких, креативных, важных и значимых событий из школьной жизни.

 

Педагог-организатор

Мистюк Н.И.

Новости школы | Просмотров: 328 | Добавил: ПриморськаЗОШ№2 | Дата: 24.11.2015 | Комментарии (1)

 Підвищення вимог до якості викладання всіх предметів вимагає ґрунтовного поліпшення порядку ведення учнівських зошитів. У боротьбі за високу грамотність і загальну культуру учнів зошит займає важливе місце.

      Привчаючи учнів до правильного і охайного виконання письмових завдань, учитель виховує в них повагу до праці взагалі, сумлінне ставлення до виконання поставлених завдань, звичку до чистоти й порядку зошит відображає не лише знання та навички учнів, а й працю вчителя.

     Учитель повинен розуміти сам і пояснити батькам та учням, що дотримання визначених правил і рекомендацій щодо ведення учнівських зошитів, - необхідна умова забезпечення високої грамотності і загальної культури школярів. Тому учні зобов'язані: бережливо використовувати зошит, не починати новий зошит, доки не списано попередній, користуватися обгортками (бажано поліетиленовими), не бруднити сторінок, не виривати  аркушів. 
Функції учнівських зошитів різноманітні. Виконання письмових завдань, зокрема списування, вправ відтворювального і творчого характеру тощо сприяє когнітивному розвитку учня, пізнанню закономірностей певної галузі, засвоєнню програмового матеріалу

      29 жовтня 2015 року в районному відділі освіти відбувся конкурс на кращий учнівський зошит серед учнів 3-х класів. В конкурсі прийняли участь і третьокласники  КЗ «ЗОШ №2 І-ІІІ ст. м.Приморськ» і посіли такі призові місця: Лінкін  Денис - за ведення зошита з російської мови (ІІ місце), учень 3- Б класу, Єсіпова Світлана - за ведення зошита з математики ( ІІ місце), учениця 3-Б класу, вчитель Григоренко І.О. Красовська Софія, учениця 3-А класу за ведення зошита з математики ( ІІІ місце), вчитель Димова Т.М.

     Висловлюємо щиру подяку учням та їх батькам.

 

                                                                                                                        Димова  Т.М., Григоренко І.О.

                                                                                                                        вчителі початкових класів

                                                                                                                        КЗ «ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів

                                                                                                                        м.Приморськ»                                                                                                                                                                                                         

Новости школы | Просмотров: 528 | Добавил: ПриморськаЗОШ№2 | Дата: 13.11.2015 | Комментарии (0)

 

Для нашої школи вже є традицією проведення  виховних заходів патріотичного спрямування. І цей навчальний рік не став винятком . 6 листопада, прийшовши  на вечір   «Моя Батьківщина – це моя Україна», учні 7- 10 класів потрапили у казкову подорож, ведучими якої були Мальва та Півонія ( учениці 11 класу Іовова Альбіна та Тупіцька Ліна), а також веселий та завзятий Котигорошко (учень 8- Б класу Реньов Денис). Захід був проведений під керівництвом вчителя географії Дмитренка О.О.

Подорож – змагання складалася з семи зупинок. У краї Привітань відбулося знайомство з командами. Протягом усього заходу на  берегах ріки Словограй лунали українські пісні. На рівнині « Смачних пиріжків» команди  рекламували  свої вироби. У конкурсі «Коса – дівоча краса»  учасниці  команд показали вміння заплітати косу та цікаво  презентувати свої зачіски. У конкурсі « З географічної скриньки» капітани команд проявили свої знання та кмітливість у розв’язувані  географічних завдань. Мандруючи «Стежками рідного краю» , учасники команд показали, як вони знають  її природу та історію. На  «Галявині вболівальників» між собою змагалися вболівальники команд . Найкращими стали Нехороший Володимир ( 7-Б клас), Библін Ілля ( 8-А) та Погосян Артур (11 клас).

І яке ж змагання без переможців?! Отже, І місце розділили між собою учасники команд 10 та 7-Б класів, ІІ місце отримали команди 9 та 8-А класів, а ІІІ місце дісталося учням команд 8-Б та 7-А класів.

Сподіваємося, що всі учасники вечора отримали позитивні емоції та задоволення від цього вечора.

                                                                                                                 Редакційна колегія шкільного парламента

                                                                                                                 КЗ «ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. м.Приморськ»

Новости школы | Просмотров: 363 | Добавил: ПриморськаЗОШ№2 | Дата: 13.11.2015 | Комментарии (0)

 

 

 

 

  

Тематичні виховні години: «Український воїн – приклад для наслідування» (1-4кл.), уроки мужності «З повагою і гордістю до захисників Вітчизни» (5-6кл.), «Я знаю героїв своєї країни» (7-8кл.), «Яка армія потрібна моїй країні» (9-11кл.); "Козацькі розваги" (6кл.) (РДБ), участь в акціях: "Подаруй прапор українському солдату" (9кл.), "Ліки замість квітів" (8-Акл.), виставках: малюнків на тему „Наша армія – незборима і легендарна” (2-4кл.), стіннівок „На землі хай не буде місця для тривоги” (7-8кл.), літератури у шкільній бібліотеці „Солдат на стражі спокою стоїть”; бесіда "Моя мала Батьківщина - Приморськ" (3-Акл.); гра - вікторина "Ми - Україна" (7-Акл.), екскурсія до Ногайського коледжа з метою відвідування пам’ятної меморіальної дошки з увічнення пам’яті Шилова С.В., який героїчно загинув в зоні АТО (3-4кл.); "Мій край - моя історія жива" (зустріч з автором книг про рідний край, краєзнавцем Солдатовою Л.І.) (11кл.); "Петро Григоренко - визначна особистість рідного краю" (зустріч з істориком, краєзнавцем Куріциними Ю.І.) (9-10кл.); "Героям - патріотам вічна слава" (зустріч з заступником начальника відділу прикордонної служби м.Приморська, капітаном Копичем В.Ю.) (6кл.); зустріч з воїном АТО Марковим С.П. (1-4кл.); зустріч з керівником волонтерської групи "Азов - Надія", керівником благодійного фонду "Приморці - воїнам АТО" Кривобок Н.В. (11кл.), зустріч з керівником Асоціації пошукових загонів Смердовим В.О. (10-11кл.).

Новости школы | Просмотров: 272 | Добавил: ПриморськаЗОШ№2 | Дата: 17.10.2015 | Комментарии (0)

 

Среди роскошной зелени кленов, каштанов и тополей по улице Морской, 65 возвышается трехэтажное здание с большими окнами, длинными коридорами, уютными классами.

Это коммунальное заведение «Общеобразовательная школа №2 І-ІІІ  ступеней г.Приморск».

Свою историю школа начала в 1975 году по улице Кирова. А в 1990 году она была переведена в новое помещение, в котором  сейчас и находится.

         В школе учатся 370 учащихся. Возглавляет ее директор Донченко С.Е. Под его руководством в настоящее время работают 57 сотрудников, среди которых 36 учителей, 19 из них имеют высшую квалификационную категорию, 11 - звание «Старший учитель», 3 учителя имеют звание «Отличник народного образования».

         Педагогический коллектив проявляет творческое отношение к делу, большую заботу об учащихся, создает все условия для их обучения, воспитания, разносторонней подготовки к самостоятельной жизни и работе.

         Второго октября, накануне Дня учителя, коллектив педагогов и детей отпраздновал 25-летний юбилей школы, на который были приглашены ветераны педагогического труда, выпускники, родители, общественность. Благодарственные слова в адрес школы прозвучали от председателя районного профсоюзного комитета Вельчева Анатолия Степановича; тренера по армспорту Филиппова Андрея Владимировича; директора Ногайского колледжа Шкиндера Владимира Сергеевича; команды Сергея Васильевича Валентирова: Елизарова Павла Валентиновича, Саламатиной Анны Алексеевне, Халила Манзура Ахмата; секретаря городского совета Божковой Елены Анатольевны; ветерана педагогического труда Чиж Валентины Васильевны; известного поэта – знатока родного края Корниенко Владимира Алексеевича; выпускницы школы Кищенко Элеоноры Эдуардовны; человека, болеющего душой за школу, Кирвас Татьяны Ивановны; директора РЦДЮТ Мартыщенко Валентины Андреевны.

         Свое путешествие по волнам школьной жизни школа осуществила на самом красивом и комфортабельном лайнере «Юбилейный», который зашел в порт «Исторический», посетил бухту «Сбывшихся надежд» и «Воспоминаний», причалил к заливу ветеранов, остановился возле мыса «Благородной профессии», заглянул на остров «Непотопляемый», побывал в гостевой лагуне и неоднократно подплывал к водопаду «Поздравлений».

         Корабль не испугался ни штормов, ни морских пиратов, поэтому путешествие получилось удачным, и оно неоднократно прерывалось дружными аплодисментами, и поэтому у всех присутствующих было прекрасное настроение. А еще и просто потому, что второй школе есть чем гордиться: своими традициями, своими педагогами, своими выпускниками, которые продолжают учиться в лицеях, колледжах, высших учебных заведениях, нормально адаптируются в обществе, устраивают личную жизнь. А это означает, что школа №2 свою функцию выполняет.

         С праздником всех Вас, уважаемые педагоги! Крепкого Вам здоровья, творческих успехов!

Педагог-организатор

Мистюк Н.И.

 

Трудовой коллектив КЗ «ООШ №2 І-ІІІ ступеней г.Приморск» во главе с администрацией школы выражает благодарность всем тем, кто оказал спонсорскую поддержку при подготовке и проведении 25-летнего юбилея школы: депутату Верховной Рады Валентирову Сергею Васильевичу (сделавшему 2 подарка в виде сплит-системы и ноутбука); Солдатову Виталию Егоровичу, Тарасенко Виктору Михайловичу, Нейчевой Татьяне Юрьевне, Махотке Андрею Александровичу, Воробьевой Инне Николаевне, Довгалевской Анне Павловне, Черневой Надежде Петровне, Хоменко Ольге Владимировне, Прокопову Виталию Викторовичу, Иотовой Татьяне Михайловне, Мангову Николаю Николаевичу, Страшко Екатерине Анатольевне, Сипачеву Юрию Александровичу, Кищенко Элеоноре Эдуардовне, Нехорошему Виталию Владимировичу, Назарову Игорю Николаевичу, Абакумовой Любови Васильевне, Мельниковой Ольге Анатольевне, Филановой Оксане Мироновне, Савенко Инне Александровне.

 

Новости школы | Просмотров: 318 | Добавил: ПриморськаЗОШ№2 | Дата: 05.10.2015 | Комментарии (0)

          З метою виховання в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, спонукання учнів до усвідомлення ними необхідності бути корисними своїй державі 01.09.2015р. в районній дитячій бібліотеці відбулась зустріч учнів 5-Б класу КЗ «ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів м.Приморськ» з видатними людьми землі приморської.

         Поет – пісняр нашого краю В.О.Корнієнко розповів про свій життєвий та творчий шлях, почитав улюблені вірші та звернувся до дітей з проханням любити свою рідну землю.

         Спортсмен, неодноразовий чемпіон по бодібілдінгу та армрестлінгу А.В.Філіпов, розповідаючи про свої досягнення в області спорту, акцентував увагу дітей на здоровому способі життя.

         На знак поваги діти зробили гостям невеличкі подарунки.

         Працівники бібліотеки: Олійник Н.Є., Колодіна Л.І., Литвиненко В.М.    ознайомили учнів з новими книгами, журналами та запросили їх частіше приходити до бібліотеки.

         Перший урок для п’ятикласників став непересічною подією їх нового шкільного життя і забарвив перший день навчального року святковістю, урочистістю, добрим настроєм, емоційністю та оптимізмом.

 

Класний керівник 5-Б класу

Містюк Н.І.

Новости школы | Просмотров: 294 | Добавил: ПриморськаЗОШ№2 | Дата: 16.09.2015 | Комментарии (0)

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Мини-чат

Комунальний заклад "Гімназія №2 м.Приморськ" 2020